Χάρτης Πρόσβασης στο χώρο του συνεδριακού κέντρου ΤΕΙ (Μ.Αλεξάνδρου 1 Κουκούλι
Κουκούλι) Αμφιθέατρο Σωκράτης (374 θέσεων) και Αμφιθέατρο Αριστοτέλης (130 θέσεων)
από:
α) κέντρο Πάτρας β) Αίγιο, γ) Πύργο, δ) Αγρίνιο - Μεσολόγγι, ε) Κεφαλλονιά, στ) Ζάκυνθο
Από το κέντρο της Πάτρας
Από το Αίγιο
Από τον Πύργο
Από το Αγρίνιο
Από την Κεφαλληνία
Από τη Ζάκυνθο
Δρομολόγια
(από ΑΣΤΙΚΟ ΚΤΕΛ ΠΑΤΡΩΝ ΑΕ)
Γραμμή Νο 2 → ΤΑΡΑΜΠΟΥΡΑ - ΝΕΟΣ ΔΡΟΜΟΣ
οι ώρες αναχώρησης είναι από ΤΑΡΑΜΠΟΥΡΑ | ||||||||||||||||||||||
ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΜΕΤΑΒΑΣΗΣ | Ώρα | 5 π.μ. | 6 π.μ. | 7 π.μ. | 8 π.μ. | 9 π.μ. | 10 π.μ. | 11 π.μ. | 12 μ.μ. | 13 μ.μ | 14 μ.μ | 15 μ.μ | 16 μ.μ | 17 μ.μ | 18 μ.μ | 19 μ.μ | 20 μ.μ | 21 μ.μ | 22 μ.μ | |||
• ΤΕΙ | ΔΕΥΤΕΡΑ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | 5.30 | 6.00 | 7.00 | 8.03 | 9.06 | 10.02 | 11.06 | 12.02 | 13.06 | 14.00 | 15.04 | 16.00 | 17.00 | 18.03 | 19.06 | 20.02 | 21.00 | 22.00 | |||
• ΜΕΓ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ | 6.15 | 7.07 | 8.10 | 9.13 | 10.09 | 11.13 | 12.09 | 13.13 | 14.08 | 15.12 | 16.08 | 17.07 | 18.10 | 19.13 | 20.09 | 21.10 | 22.20 | |||||
• ΣΚΥΡΟΥ | 6.30 | 7.14 | 8.17 | 9.20 | 10.17 | 11.20 | 12.17 | 13.20 | 14.16 | 15.20 | 16.16 | 17.14 | 18.17 | 19.20 | 20.17 | 21.20 | 22.40 | |||||
• ΑΥΛΩΝΟΣ | 6.45 | 7.21 | 8.24 | 9.27 | 10.24 | 11.27 | 12.24 | 13.27 | 14.24 | 15.28 | 16.24 | 17.21 | 18.24 | 19.27 | 20.24 | 21.30 | ||||||
• ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ | 7.28 | 8.31 | 9.34 | 10.31 | 11.34 | 12.31 | 13.34 | 14.32 | 15.36 | 16.32 | 17.28 | 18.31 | 19.34 | 20.30 | 21.40 | |||||||
• ΓΕΩΡ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ | 7.35 | 8.38 | 9.41 | 10.38 | 11.41 | 12.38 | 13.41 | 14.40 | 15.44 | 16.39 | 17.35 | 18.38 | 19.41 | 20.40 | 21.50 | |||||||
• ΝΙΚΑΙΑΣ | 7.42 | 8.45 | 9.48 | 10.45 | 11.48 | 12.45 | 13.48 | 14.48 | 15.52 | 16.46 | 17.42 | 18.45 | 19.48 | 20.50 | ||||||||
• ΠΡΟΓΚΙΠΟΝΝΗΣΩΝ | 7.49 | 8.52 | 9.55 | 10.52 | 11.55 | 12.52 | 13.55 | 14.56 | 16.53 | 17.49 | 18.52 | 19.55 | ||||||||||
• ΦΩΚΑΙΑΣ | 7.56 | 8.59 | 10.59 | 12.59 | 17.56 | 18.59 | ||||||||||||||||
• ΙΩΝΙΑΣ | ||||||||||||||||||||||
Τηλ σταθμαρχείου:2610-323930 | ||||||||||||||||||||||
Γραμμή Νο 2 → ΝΕΟΣ ΔΡΟΜΟΣ - ΤΑΡΑΜΠΟΥΡΑ | ||||||||||||||||||||||
οι ώρες αναχώρησης είναι από ΝΈΟ ΔΡΟΜΟ | ||||||||||||||||||||||
ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗΣ | Ώρα | 5 π.μ. | 6 π.μ. | 7 π.μ. | 8 π.μ. | 9 π.μ. | 10 π.μ. | 11 π.μ. | 12 μ.μ. | 13 μ.μ | 14 μ.μ | 15 μ.μ | 16 μ.μ | 17 μ.μ | 18 μ.μ | 19 μ.μ | 20 μ.μ | 21 μ.μ | 22 μ.μ | 24 μ.μ | ||
• ΑΡΕΘΑ | ΔΕΥΤΕΡΑ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | 5.30 | 6.00 | 7.00 | 8.03 | 9.06 | 10.02 | 11.06 | 12.02 | 13.06 | 14.00 | 15.04 | 16.00 | 17.00 | 18.03 | 19.06 | 20.02 | 21.00 | 22.00 | 24.00 | ||
• ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ | 6.15 | 7.07 | 8.10 | 9.13 | 10.09 | 11.13 | 12.09 | 13.13 | 14.08 | 15.12 | 16.08 | 17.07 | 18.10 | 19.13 | 20.09 | 21.10 | 22.20 | |||||
• ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ | 6.30 | 7.14 | 8.17 | 9.20 | 10.17 | 11.20 | 12.17 | 13.20 | 14.16 | 15.20 | 16.16 | 17.14 | 18.17 | 19.20 | 20.17 | 21.20 | 22.40 | |||||
• ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ | 6.45 | 7.21 | 8.24 | 9.27 | 10.24 | 11.27 | 12.24 | 13.27 | 14.24 | 15.28 | 16.24 | 17.21 | 18.24 | 19.27 | 20.24 | 21.30 | ||||||
• ΜΑΙΖΩΝΟΣ | 7.28 | 8.31 | 9.34 | 10.31 | 11.34 | 12.31 | 13.34 | 14.32 | 15.36 | 16.32 | 17.28 | 18.31 | 19.34 | 20.30 | 21.40 | |||||||
• ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ | 7.35 | 8.38 | 9.41 | 10.38 | 11.41 | 12.38 | 13.41 | 14.40 | 15.44 | 16.39 | 17.35 | 18.38 | 19.41 | 20.40 | 21.50 | |||||||
• ΝΑΥΑΡΙΝΟΥ | 7.42 | 8.45 | 9.48 | 10.45 | 11.48 | 12.45 | 13.48 | 14.48 | 15.52 | 16.46 | 17.42 | 18.45 | 19.48 | 20.50 | ||||||||
• ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΡΧΙΕΠΙΣΚΟΠΟΥ | 7.49 | 8.52 | 9.55 | 10.52 | 11.55 | 12.52 | 13.55 | 14.56 | 16.53 | 17.49 | 18.52 | 19.55 | ||||||||||
• ΣΜΥΡΝΗΣ | 7.56 | 8.59 | 10.59 | 12.59 | 17.56 | 18.59 | ||||||||||||||||
• ΙΩΝΙΑΣ | ||||||||||||||||||||||
Τηλ σταθμαρχείου:2610-323930 | ||||||||||||||||||||||
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου